Logo PKN

Menu

Offin Children Centre: collecte op 29 november PDF   E-mail
Op zondag 29 november is de collecte bij de uitgang bestemd voor het weeshuis in Ghana.


Het is al weer even geleden dat er nieuws uit Ghana in het kerkblad stond, dat betekend niet dat we niets meer horen van het weeshuis ik heb regelmatig contact met Mary via de mail. Het gaat dan over de vorderingen van de schoolkinderen de kippen en over de kinderen in het algemeen. Het waren steeds positieve berichten maar na het laatste mailtje van Mary maakte ik mij ernstig zorgen want ook in Ghana gaat het niet goed met de economie, en dat komt in een ontwikkelingsland hard aan en als je dan zoals Mary heel veel kinderen moet voeden en het schoolgeld moet betalen, dan kunt u zich misschien wel voorstellen dat het heel moeilijk is om het hoofd boven water te houden. In Nederland hebben we ook last van de credit crisis wij kunnen ons nog beroepen op allerlei instanties als we het niet meer redden. Mary heeft dat allemaal niet en kan de rekening van de elektriciteit niet meer betalen en zal moeten bezuinigen op het eten voor de kinderen,het is belangrijk dat de kinderen hun opleiding kunnen afmaken, dat is wat wij als kerk van harte ondersteunen, want het is  belangrijk voor hun toekomst en hun land. Het zal toch niet zo zijn dat er geen lampen meer branden en de kinderen niet genoeg eten krijgen en hun studie niet kunnen afmaken. We kunnen zeggen dat er altijd wel een probleem is en dat we niet alles op kunnen lossen maar dan komen we er wel makkelijk van af. Ik weet dat er altijd een geld probleem zal zijn en dat we niet altijd met een zak geld klaar moeten staan ze moeten zelf een oplossing zoeken, maar wat ik wel weet is dat er de afgelopen jaren geen grote financiële problemen zijn geweest en Mary haar zaken goed voor elkaar had maar nu in de problemen is gekomen door de slechte economie. Daarom doe ik een beroep op u om de collecte op zondag 29 november extra te ondersteunen zodat we Mary weer op weg kunnen helpen in deze voor haar zo moeilijke tijd.

 

Martha Florijn,  Diaconie.

 
< Vorige   Volgende >