Logo PKN

Menu

Offin Children’s Centre Ghana PDF   E-mail
Op goede vrijdag 2 april is de collecte bestemd voor het weeshuis in Ghana. De opbrengst zal ten goede komen aan de kippenfarm. De laatste berichten uit Ghana zijn dramatisch er is namelijk een ziekte uitgebroken onder de kippen met als gevolg dat Mary de kippen moest laten slachten dat betekend dat er geen inkomsten zijn van eieren. De kippen mochten nog wel voor consumptie verkocht  worden. De opbrengst hiervan kon zij weer gebruiken voor aanschaf van kuikens maar het probleem is dat het 5 maanden duurt voordat er weer inkomsten zijn van eieren in die 5 maanden moet er wel voer gekocht worden en daar is geen geld voor. Hoe nu verder als je ook nog eens 70 kinderen moet onderhouden en schoolgeld moet betalen. We weten hier in Nederland maar al te goed hoe verschrikkelijk het is als je vee stapel moet worden afgemaakt door ziekten zoals recentelijk de Q koorts, je kunt het eigenlijk wel een ramp noemen. Daarom doen wij een beroep op u om Mary te helpen haar kippenfarm weer op te starten de kuikens uit Nederland kunnen worden besteld als er geld genoeg is voor voer. Er zijn de afgelopen periode giften binnen gekomen die we ook zullen gebruiken voor het kippenproject Het zou fantastisch zijn dat dankzij u de kippenfarm weer gevuld is met kakelende kippen. Ghana commissie Roelof Jan en Martha Florijn. Nog een kort bericht over de voortgang van het weeshuis er zijn gelukkig ook goede berichten de water pomp die in 2008 is geplaatst werkt goed iedere dag water uit de kraan, voor het weeshuis nog steeds een luxe waar Mary dan ook erg blij mee is. De kinderen boven de 18 jaar wonen nu buiten het weeshuis in pleeggezinnen Mary blijft wel verantwoordelijk en betaald school en onderhoudskosten van de kinderen. Op dit moment wonen er 57 kinderen in het weeshuis en 13 kinderen verblijven op school en in gezinnen. Het gaat goed met de studenten er gaan nu 32 kinderen naar de middelbare school waarvan 6 naar de universiteit. Op dit moment zijn er twee vrijwilligsters uit Beekbergen en Loenen in het weeshuis ook mijn vriendin is in januari nog op bezoek geweest hier door komt er veel informatie zodat we goed op de hoogte blijven en actie kunnen ondernemen als dat nodig mocht zijn, ook is er regelmatig telefonisch of e. mail contact met Mary. Misschien ga ik in de toekomst zelf nog een keer terug naar Ghana maar voor nu doe ik u de telefonische paasgroet aan u allen van Mary en de kinderen.
Martha Florijn
 
< Vorige   Volgende >