Logo PKN

Menu

Een warme kerstgroet PDF   E-mail
De kinderen van het Offin Children Centre in Ghana wensen de gemeente gezegende kerstdagen toe.

Mede namens Mary zijn ze heel blij en dankbaar voor de financiele ondersteuning van de studiekosten.
Het was geen gemakkelijk jaar voor Mary . Na de ramp op de kippenfarm heeft zij geen inkomsten meer van eieren. Ook de studie kosten zijn voor haar een grote zorg.Er zijn op dit moment 29 kinderen die naar de middelbareschool gaan en 6 naar de universiteit. Er moet wel gekeken worden of het in de toekomst haalbaar is om de kinderen een dure opleiding te laten volgen.
Een goede beroeps opleiding zoals nurse of teacher is dan een goed alternatief. Het is natuurlijk een nobel streven van Mary, om de kinderen die goed kunnen leren te laten studeren aan de universiteit maar het moet wel betaalbaar blijven.Op dit moment sponsoren we 12 kinderen. Als er giften binnen komen kunnen we extra ondersteuning geven.Daar wordt altijd zorgvuldig mee omgegaan. Het moet niet zo zijn dat bij iedere vraag om steun meteen actie wordt ondernomen.Het afgelopen jaar is er extra geld overgemaakt zodat de onkosten voor ziekteverzekering van de kinderen, energierekening voor het weeshuis kon worden betaald. En natuurlijk nog het kippenvoer voor 5 maanden. We zijn heel blij dat het goed gaat met de 1000 kippen ze zijn gezond en leggen sinds oktober eieren. De verkoop van de eieren is natuurlijk bij lange na niet genoeg om de onkosten voor de kinderen te dekken. We hopen dan ook dat de kippenfarm weer zal uitbreiden zodat er voldoende inkomsten zijn. We kunnen niet in de toekomst kijken, maar we hopen dat de kinderen van het O.C.C straks een baan hebben en een eigen leven op kunnen bouwen.


Namens de Ghana Commissie Roelof Jan van Ark en Martha Florijn.

 
< Vorige   Volgende >